Marleen Uijtdewillegen is als bewoner en secretaris van de wijkcommissie actief betrokken bij de wijk Noordgeest.’ Als wijkcommissie zijn wij dit jaar gestart met het project ‘het schoonhouden van de wijk. Door samen onze buurt schoon te houden en onze voortuintjes goed te onderhouden, maken we onze buurt nog gezelliger.’ Lees hier meer over de toekomstdroom van Marleen!

Een mooie binnenstad

Marleen Uijtdewilligen - Noordgeest - #jouwtoekomstverhaal‘Ik ben geboren in Huijbergen. Sinds 15 jaar woon ik in Bergen op Zoom. Ik ben enorm verknocht aan mijn stad. Het is heerlijk winkelen in ons mooie stadscentrum. Leuke winkels, monumentale panden, de rijke cultuur. Daar ben ik trots op. Ik kom heel graag in onze binnenstad.’

Noordgeest

‘Ik woon al jaren met veel plezier in de wijk Noordgeest. Onze wijk kent een hoge bevolkingsdichtheid in tegenstelling tot andere wijken in onze gemeente. Toch vinden vele bewoners het aangenaam wonen in Noordgeest. De meeste bewoners zijn honkvast en wonen al meer dan 12 jaar in onze wijk.’

‘Het schoonhouden van de wijk’

‘Samen moeten we ervoor zorgen dat de wijk voor jong en oud nog aantrekkelijker wordt. Een aantrekkelijke wijk begint met een schone wijk. Met het project ‘Het schoonhouden van de wijk’ willen we onze bewoners er nog meer van bewust maken dat we hieraan allemaal een steentje moeten bijdragen.’

Een schone, gezellige wijk

‘Dit betekent niet dat we elkaars afval op gaan ruimen, maar dat we nog meer samen gaan werken aan een schoon en gezellig Noordgeest. Inmiddels merken we dat sommige buurtgenoten elkaar stimuleren om de voortuin goed te onderhouden en de wijk wat op te fleuren. Dat is een mooi begin.’

Gemeente Bergen op Zoom - Noordgeest - #jouwtoekomstverhaal

‘We zijn er nog lang niet’

‘We zijn er echter nog lang niet. Om mijn toekomstdroom, een volledig schone en gezellige woonomgeving in Noordgeest, te realiseren, zullen wij als wijkcommissie samen met onze bewoners moeten blijven investeren in het fysieke en sociale leefklimaat van onze wijk. Buurtgenoten die een steentje bij willen dragen, mogen zich uiteraard bij mij melden. Daarnaast hopen wij ook op de steun van de gemeente en andere partners te kunnen blijven rekenen.’

Kijk hier voor meer informatie over de activiteiten van de wijkcommissie Noordgeest: http://www.noordgeest.nl/. Marleen is bereikbaar via m.uijtdewillegen@home.nl.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *